Tama Starclassic Mirage MBAS65BN-CI 14" x 6,5" Crystal
THB 18,500.00 Regular Price
THB 16,650.00Sale Price
Tama Starclassic Mirage MBAS65BN-CI 14" x 6,5" CrystalColor : Crystal Ice (CI)
  • Limited-edition snare drum celebrating TAMA's 50th anniversary
  • Model No.: MBAS65BN
    Shell: 5.5mm Seamless Acrylic
    Size: 14"x6.5"